cz en sk
Facebook Instagram
+420 776 321 321
Úvod Pro pracovníkyPodmínky registrace

Podmínky registrace

Registrovat se můžete online. Jestliže jste si vybrali nějakou práci, je možnost si tuto práci telefonicky zarezervovat, ale pro svou první práci u naší společnosti se musíte dostavit osobně s platným průkazem totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas), výpisem trestního rejstříku a kartičkou pojištěnce. Výhodou pokud vlastníte potravinářský průkaz, nebo oprávnění na vysokozdvižný vozík.

Pokud jste práci obdrželi, je nutné dodržovat pokyny, které jste dostali při získání této práce a podepsat patřičné dokumenty dokládající pracovně-právní vztah mezi naší společností a Vámi. Vzít si potřebné formuláře a pokyny ke konkrétní práci - zde je uvedeno, co budete konkrétně dělat, kam a kdy se máte dostavit, jaká bude Vaše odměna za práci. Pečlivě si prostudujte všechny pokyny k nabízené práci, ale i bezpečnostní pokyny při práci apod., jestliže čemukoli nerozumíte, neváhejte se zeptat, naši personalisté Vám vše ochotně vysvětlí.

Po sdělení a podepsání všech náležitostí dostanete pracovní výkaz resp. dodací list, který si vezmete s sebou na pracoviště, a po odpracování pracovní doby Vám bude tento pracovní výkaz potvrzen Vašim vedoucím pracovníkem, který Vám bude přidělen.