cz en sk
Facebook Instagram
Úvod Pro pracovníkyPodmínky registrace

Podmínky registrace

Registrovat se můžete online. Jestliže jste si vybrali nějakou práci, je možnost si tuto práci telefonicky zarezervovat, ale pro svou první práci u naší společnosti se musíte dostavit osobně s platným průkazem totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas), výpisem trestního rejstříku a kartičkou pojištěnce. Výhodou pokud vlastníte potravinářský průkaz, nebo oprávnění na vysokozdvižný vozík.

Pokud jste práci obdrželi, je nutné dodržovat pokyny, které jste dostali při získání této práce a podepsat patřičné dokumenty dokládající pracovně-právní vztah mezi naší společností a Vámi. Vzít si potřebné formuláře a pokyny ke konkrétní práci - zde je uvedeno, co budete konkrétně dělat, kam a kdy se máte dostavit, jaká bude Vaše odměna za práci. Pečlivě si prostudujte všechny pokyny k nabízené práci, ale i bezpečnostní pokyny při práci apod., jestliže čemukoli nerozumíte, neváhejte se zeptat, naši personalisté Vám vše ochotně vysvětlí.

Po sdělení a podepsání všech náležitostí dostanete pracovní výkaz resp. dodací list, který si vezmete s sebou na pracoviště, a po odpracování pracovní doby Vám bude tento pracovní výkaz potvrzen Vašim vedoucím pracovníkem, který Vám bude přidělen.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vaše dotazy zodpovíme.

Napište nám