cz en sk
Facebook Instagram
Úvod Pro pracovníky
registrační banner

Pro uchazeče o práci

Podmínky registrace

Jestliže máte zájem o práci, je to velice jednoduché. Můžete se registrovat online, nebo přímo na naší pobočce, kontakt zde. Pro svou první práci se musíte dostavit osobně s platným průkazem totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas), výpis trestního rejstříku a kartičkou pojištěnce. Výhodou pokud vlastníte potravinářský průkaz, nebo oprávnění na vysokozdvižní vozík. Po registraci si vyberete práci a naši personalisté Vás poučí o všech náležitostech, které se týkají nabízené práce. Vřele Vám doporučujeme si pečlivě prostudovat všechny pokyny k nabízené práci, ale i bezpečností pokyny při práci apod., jestliže čemukoli nerozumíte, neváhejte se zeptat, naši personalisté Vám vše ochotně vysvětlí. Po sdělení a podepsání všech náležitostí dostanete pracovní výkaz resp. dodací list, který si vezmete s sebou na pracoviště, a po odpracování pracovní doby Vám bude tento pracovní výkaz potvrzen vašim vedoucím pracovníkem, který Vám bude přidělen. Každý pracovník je odpovědný za svůj dodací list.

registrační banner

Pracovní povinnost

Vaší povinností je nastoupit do práce řádně a včas. Odhlášení z práce je možné nejpozději 48 pracovních hodin před nástupem na konkrétní směnu. V případě absence jste Vy (pracovník) povinen doručit do kanceláře AGENTURY PLUS s.r.o. doklad o ošetření u lékaře nebo o jednání u státního orgánu, jestliže toto nedoručíte, absence bude brána jako hrubé porušení pracovní kázně.

V případě podezření nástupu do práce pod vlivem alkoholu nebo jiných omamních a psychotropních látek jste Vy (pracovník) povinen podrobit se zkoušce na tyto látky od pověřeného pracovníka zaměstnavatele. V případě odmítnutí je na Vás nahlíženo jako kdyby jste pod vlivem těchto látek byl(a). Jestliže porušíte některé povinnosti, jsme oprávněni požadovat náhradu škody způsobenou zaměstnavateli.

Do práce je zákaz nošení cenností a větších finančních obnosů. Můžete být také vyzváni na zákaz používání mobilních telefonů na pracovišti.

Pracovní výkaz

Na pracovním výkaze jsou napsána všechna potřebná data, jako je název a adresa firmy, Váš vedoucí pracovník apod., na zadní straně výkazu jsou všeobecné pokyny, které jsou pro Vás velmi důležité. Pracovní výkaz se odevzdává na pobočce AGENTURY PLUS s.r.o. každý týden, nejpozději v úterý do 17 hod., v případě pozdějšího doručení Vám bude výplata vystavena až následující týden. Potvrzení starší 5-ti dnů nejsou akceptována. Pracovní výkaz musí být řádně vyplněn – jméno, narození, počet hod a podpis s razítkem Vašeho přiděleného vedoucího pracovníka resp. zákazníka. Bez tohoto vyplnění není možné takový pracovní výkaz zpracovat! Reklamace výplat probíhají okamžitě ve výplatním termínu, anebo vždy v pátek od 16:00 – 17:00 hod. Pracovní výkaz naleznete ve formulářích na titulní straně s názvem dodací list leasing/outsourcing.

Výplata a formuláře

Výplatní termíny jsou každý týden ve čtvrtek od 16:30 do 19:00 hod a pátek od 9:00-10:00 hod. Pro vyzvednutí výplaty v hotovosti potřebujete průkaz totožnosti. Výplatu si můžete nechat zasílat na účet. Jestliže si z nějakého důvodu nemůžete výplatu vyzvednout, je možné si ji vyzvednout kdykoli v pozdějším výplatním termínu, a nebo zplnomocnit jinou osobu. Zde jsou k dispozici všechny potřebné formuláře.

Budeme rádi, když si při hledání nového zaměstnání nebo nového přivýdělku k tomuto kroku vyberete za partnera společnost AGENTURA PLUS s.r.o.

TÝM AGENTURY PLUS

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vaše dotazy zodpovíme.

Napište nám