Jste již registrovaný?
Pro změnu údajú klikněte na Přihlášení

Volné brigády online

Novinky

Pro zákazníky

Potřebujete navýšit počet pracovníků ve Vaší společnosti? Máme pro Vás několik řešení.
Jestli si z nějakého důvodu nejste jisti, která volba spolupráce je pro Vás nejvhodnější, a nebo máte nějaké specifické požadavky, neváhejte, a  zavolejte nebo napiště našim personalistům, kteří Vám rádi a ochotně podají podrobnější informace.

Potřebné kontakty najdete zde, v případě potřeby můzete využít online formulář pro poptávku pracovníků zde.

 • Dodavatelská služba – Outsourcing

  Tato služba zákazníkovi vyřeší dočasné řešení nárůstu zakázek, např. sezonní výkyvy, dočasné neschopnosti kmenových zaměstnanců být přítomen v práci. Naši zaměstnanci jsou schopni nastoupit již do 24 pracovních hodin na zákazníkem objednané místo. Jsou proškoleni pro BOZP, zdravotně způsobilí pro výkon konkrétní práce, vybaveni pracovním oblečením a ochrannými prostředky a po dohodě i pracovním nářadím. Operativně je možné měnit jejich počty ze dne na den směrem nahoru i dolů. V případě nespokojenosti je možná okamžitá výměna. To všechno v souladu s legislativou ČR. Služba hojně využívána zákazníky zejména z důvodů výhodné ceny a úspor mzdových nákladů až o 10%.

 • Pronájem pracovníku – Personnel Leasing

  Jedná se o tzv. přidělení pracovníků k uživateli na základě zákona č. 435/2004 Sb. Naše společnost na tuto činnost disponuje povolením MPSV. Zaměstnance na uvedenou pozici vybere, úmístí a dohlíží na kontinuitu obsazení tohoto pracovního místa. Náš supervisor na místě zajistí administrativu a řeší personální problémy na pracovišti se zákazníkem. Všechny starosti se zaměstnanci řešíme my a Vy se můžete soustředit na svůj core business. Cena služby se odvíjí od mzdových nákladů na pracovníka plus provize řádově v jednotkách procent.

 • Dočasná pracovní výpomoc – Temporary Help

  Služba podobná pronájmu pracovníků, ale s fixní hodinovou sazbou bez ohledu na den a počet hodin, které pracovník odpracuje. Vysoká flexibilita navýšení anebo snížení počtu požadovaných pracovníků v krátkém časovém období je rozhodujícím faktorem při rozhodování zákazníka zvolit tuto službu.

 • Vyzkoušej a vem – Try And Hire

  Jak napovídá samotný název, tato služba je využívána zejména zákazníky, kteří si nejsou jisti vytvořením stálé pracovní pozice a nevidí, jaký bude mít pro firmu přínos. Je to spojení služeb Temporary help a Recruitment. Bez nutnosti zaměstnat uchazeče ověříte jeho pracovní schopnosti a návyky. V případě, že Vám vyhovuje, stane se Vaším zaměstnancem. Tato služba eliminuje riziko přijetí nevhodného zaměstnance. Zachováte si flexibilitu temporary help a ušetříte složité hledání a výběr vhodných zaměstnanců.

 • Převzetí zamestnanců – Pay Roll

  Převzetí personální a kompletní mzdové agendy zaměstnanců včetně účtování mezd. Optimalizace mzdových nákladů a navržení řešení. Služba umožňuje diskrétnost při odměnách vrcholových manažerů, ale i běžných zaměstnanců zákazníka. Ti pak nemají informace o vzájemných platech a Vy máte daňový doklad jako jediné číslo nákladů na zaměstnance s diskrétní přílohou. Tato služba je ideální pro firmy, které nemají možnost navyšovat plánovanou rozpočtovou kapitolu mzdových nákladů, a chtějí navýšit odměny pro zaměstnance. Využívají ji i neziskové organizace, které nesmí přidělené dotace anebo subvence použít na mzdy svých zaměstnanců. Cena služby se odvíjí od mzdových nákladů na zaměstnance a fixní odměny za vedení jednoho člověka řádově v stokorunách měsíčně.

 • Vyhledávání a výběr pracovníků – Recruitment

  Vyhledávání a výběr vhodných kandidátů na pracovní pozici je v dnešní době vysoce namáhavá a nákladná činnost, která si vyžaduje neustálou pozornost. Naše dlouholetá systematická práce na databázi uchazečů je předpokladem toho, že budete mít možnost vybrat si skutečně z těch nejvhodnějších kandidátů. Tisíce uchazečů z celé ČR, kteří jsou na trhu práce momentálně volní, a kteří se registrovali online na našich stránkách www.agenturaplus.cz, jsou Vám plně k dispozici. Naši personalisté, kteří mají letité zkušenosti s vyhledáváním zaměstnanců vyfiltrují desítky až stovky životopisů, udělají pohovory a k Vám na finální pohovor pošlou skutečně nejkvalitnější kandidáty. To znamená obrovskou úsporu časových i finančních nákladů pro zákazníka.

Spoluprací s AGENTUROU PLUS získáte:

 • Minimální mzdové náklady na zaměstnance
 • Minimální nebo žádnou mzdovou agendu
 • Snížení nákladů na personalisty a mzdové účetní

Zajistíme pro Vás:

 • vyhledání a výběr libovolných počtů nejvhodnějších pracovníků, dle Vašich požadavků
 • Pracovníky, kteří budou ve Vaší společnosti pracovat tak dlouho jak Vy potřebujete (krátkodobě nebo dlouhodobě) a na jakou směnu potřebujete
 • při nespokojenosti bleskovou výměnu pracovníka
 • flexibilní navyšování a snižování počtu pracovníků
 • mimopražským uchazečům o práci ubytování a dopravu
 • po domluvě s Vámi koordinátora zakázky
 • proškolení pracovníků v BOZP

Od Vás požadujeme:

 • potvrzení objednávky
 • potvrzení dodacích listů resp. Výkazů výplat
 • zaplacení faktury

Naše společnost je pojištěna u společnosti Kooperativa a.s..

Každému zákazníku se věnujeme s individuální péčí a velice pečlivě a kvalitně vybíráme pracovníky dle požadavků, tak aby byly spokojeny všechny strany, tzn. zákazník i pracovník. Jak k zákazníkovi, tak i k pracovníkovi přistupujeme slušně a eticky. Jakýkoli problém jsme schopni řešit okamžitě, tak aby chod Vaší společnosti nebyl narušen. Jsme stabilní společnost, s vysokou úrovní služeb a inovativním přístupem, proto jestli se rozhodnete pro spolupráci s námi, budete určitě spokojeni.

NA PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI S VÁMI SE TĚŠÍ TÝM AGENTURY PLUS.

Naši zákazníci… a mnoho dalších…

Najdete nás

Pracovní doba

Mapa

AGENTURA PLUS, s.r.o.

CENTRÁLA

Evropská 690/138
160 00 Praha 6

IČO: 25759973
E‑mail: plusko(at)plusko.cz

Mobil: +420 776 321 321
           +420 608 202 526
           +420 608 202 401


Tel. pro pracovníky: +420 233 352 526
Tel. pro zákazníky: +420 233 352 527
Mobil pro zákazníky: +420 608 202 474
Faxové číslo: +420 257 211 454

Pracovní doba - office
Po 8:00 – 17:00
Út 8:00 – 17:00
St 8:00 – 17:00
Čt 8:00 – 19:00
8:00 – 17:00
Výplatní doba
Čt 16:30 – 19:00
9:00 – 10:00Dopravní spojení

Facebook - Agentura PLUS

Spolupracujeme: