Průběh spolupráce pro zákazníky - AGENTURA PLUS
Jste již registrovaný?
Pro změnu údajú klikněte na Přihlášení

Volné brigády online

Novinky

Průběh spolupráce

Potřebujete navýšit počet pracovníků ve Vaší společnosti? Máme pro Vás několik řešení.
Jestli si z nějakého důvodu nejste jisti, která volba spolupráce je pro Vás nejvhodnější, a nebo máte nějaké specifické požadavky, neváhejte, a zavolejte nebo napiště našim personalistům, kteří Vám rádi a ochotně podají podrobnější informace.

 • Dodavatelská služba – Outsourcing

  Tato služba zákazníkovi vyřeší dočasné řešení nárůstu zakázek, např. sezonní výkyvy, dočasné neschopnosti kmenových zaměstnanců být přítomen v práci. Naši zaměstnanci jsou schopni nastoupit již do 24 pracovních hodin na zákazníkem objednané místo. Jsou proškoleni pro BOZP, zdravotně způsobilí pro výkon konkrétní práce, vybaveni pracovním oblečením a ochrannými prostředky a po dohodě i pracovním nářadím. Operativně je možné měnit jejich počty ze dne na den směrem nahoru i dolů. V případě nespokojenosti je možná okamžitá výměna. To všechno v souladu s legislativou ČR. Služba hojně využívána zákazníky zejména z důvodů výhodné ceny a úspor mzdových nákladů až o 10%.

 • Pronájem pracovníku – Personnel Leasing

  Jedná se o tzv. přidělení pracovníků k uživateli na základě zákona č. 435/2004 Sb. Naše společnost na tuto činnost disponuje povolením MPSV. Zaměstnance na uvedenou pozici vybere, úmístí a dohlíží na kontinuitu obsazení tohoto pracovního místa. Náš supervisor na místě zajistí administrativu a řeší personální problémy na pracovišti se zákazníkem. Všechny starosti se zaměstnanci řešíme my a Vy se můžete soustředit na svůj core business. Cena služby se odvíjí od mzdových nákladů na pracovníka plus provize řádově v jednotkách procent.

 • Dočasná pracovní výpomoc – Temporary Help

  Služba podobná pronájmu pracovníků, ale s fixní hodinovou sazbou bez ohledu na den a počet hodin, které pracovník odpracuje. Vysoká flexibilita navýšení anebo snížení počtu požadovaných pracovníků v krátkém časovém období je rozhodujícím faktorem při rozhodování zákazníka zvolit tuto službu.

 • Vyzkoušej a vem – Try And Hire

  Jak napovídá samotný název, tato služba je využívána zejména zákazníky, kteří si nejsou jisti vytvořením stálé pracovní pozice a nevidí, jaký bude mít pro firmu přínos. Je to spojení služeb Temporary help a Recruitment. Bez nutnosti zaměstnat uchazeče ověříte jeho pracovní schopnosti a návyky. V případě, že Vám vyhovuje, stane se Vaším zaměstnancem. Tato služba eliminuje riziko přijetí nevhodného zaměstnance. Zachováte si flexibilitu temporary help a ušetříte složité hledání a výběr vhodných zaměstnanců.

 • Převzetí zamestnanců – Pay Roll

  Převzetí personální a kompletní mzdové agendy zaměstnanců včetně účtování mezd. Optimalizace mzdových nákladů a navržení řešení. Služba umožňuje diskrétnost při odměnách vrcholových manažerů, ale i běžných zaměstnanců zákazníka. Ti pak nemají informace o vzájemných platech a Vy máte daňový doklad jako jediné číslo nákladů na zaměstnance s diskrétní přílohou. Tato služba je ideální pro firmy, které nemají možnost navyšovat plánovanou rozpočtovou kapitolu mzdových nákladů, a chtějí navýšit odměny pro zaměstnance. Využívají ji i neziskové organizace, které nesmí přidělené dotace anebo subvence použít na mzdy svých zaměstnanců. Cena služby se odvíjí od mzdových nákladů na zaměstnance a fixní odměny za vedení jednoho člověka řádově v stokorunách měsíčně.

 • Vyhledávání a výběr pracovníků – Recruitment

  Vyhledávání a výběr vhodných kandidátů na pracovní pozici je v dnešní době vysoce namáhavá a nákladná činnost, která si vyžaduje neustálou pozornost. Naše dlouholetá systematická práce na databázi uchazečů je předpokladem toho, že budete mít možnost vybrat si skutečně z těch nejvhodnějších kandidátů. Tisíce uchazečů z celé ČR, kteří jsou na trhu práce momentálně volní, a kteří se registrovali online na našich stránkách www.agenturaplus.cz, jsou Vám plně k dispozici. Naši personalisté, kteří mají letité zkušenosti s vyhledáváním zaměstnanců vyfiltrují desítky až stovky životopisů, udělají pohovory a k Vám na finální pohovor pošlou skutečně nejkvalitnější kandidáty. To znamená obrovskou úsporu časových i finančních nákladů pro zákazníka.

Spoluprací s AGENTUROU PLUS získáte:

 • Minimální mzdové náklady na zaměstnance
 • Minimální nebo žádnou mzdovou agendu
 • Snížení nákladů na personalisty a mzdové účetní

Zajistíme pro Vás:

 • vyhledání a výběr libovolných počtů nejvhodnějších pracovníků, dle Vašich požadavků
 • pracovníky, kteří budou ve Vaší společnosti pracovat tak dlouho jak Vy potřebujete (krátkodobě nebo dlouhodobě) a na jakou směnu potřebujete
 • při nespokojenosti bleskovou výměnu pracovníka
 • flexibilní navyšování a snižování počtu pracovníků
 • mimopražským uchazečům o práci ubytování a dopravu
 • po domluvě s Vámi koordinátora zakázky
 • proškolení pracovníků v BOZP

Od Vás požadujeme:

 • potvrzení objednávky
 • potvrzení dodacích listů resp. výkazů výplat
 • zaplacení faktury

Naše společnost je pojištěna u společnosti Kooperativa a.s.. Každému zákazníku se věnujeme s individuální péčí a velice pečlivě a kvalitně vybíráme pracovníky dle požadavků, tak aby byly spokojeny všechny strany, tzn. zákazník i pracovník. Jak k zákazníkovi, tak i k pracovníkovi přistupujeme slušně a eticky. Jakýkoli problém jsme schopni řešit okamžitě, tak aby chod Vaší společnosti nebyl narušen. Jsme stabilní společnost, s vysokou úrovní služeb a inovativním přístupem, proto jestli se rozhodnete pro spolupráci s námi, budete určitě spokojeni.

NA PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI S VÁMI SE TĚŠÍ TÝM AGENTURY PLUS.

Naši zákazníci… a mnoho dalších…

Najdete nás

Pracovní doba

Mapa

AGENTURA PLUS, s.r.o.

CENTRÁLA

Vaníčkova 7/315
169 00 Praha 6

IČO: 25759973
E‑mail: plusko(at)plusko.cz

Mobil: +420 776 321 321
           +420 608 202 440


Tel. pro pracovníky: +420 233 352 526
Tel. pro zákazníky: +420 233 352 527
Fax pro zákazníky: +420 257 211 454

Pracovní doba - office
Po 8:00 – 17:00
Út 8:00 – 19:00
St 8:00 – 17:00
Čt 8:00 – 19:00
8:00 – 17:00
Výplatní doba
Čt 16:30 – 19:00
9:00 – 10:00Dopravní spojení

Facebook - Agentura PLUS

Spolupracujeme: